Какво представлява тази страница?
Тази страница показва колко души посещават страниците на Charles-Caïus Renoux в този уебсайт. Посещение означава, че един човек е отворил дадена страница. Всяка графика по-долу има своето собствено кратко обяснение.
Charles-Caïus Renoux: аудиторията набързо
PRISE DU CAMP DE BOULOU.1ER MAI 1794 привлича най-много погледи: 100 посещения за дванадесет месеца, което представлява 100% от всички прегледи на Charles-Caïus Renoux в OriginalUniqueArt.com. Charles-Caïus Renoux е събрал 300 посещения: 200 на страницата на артиста и 100 на отделни произведения. Най-натовареният месец беше Юли 2026 със 100 посещения. Аудиторията секлонися към Балансирана мекота (Насищане на цвета): 100% от посещенията, за 17% от каталога на художника.
1-те произведения на Charles-Caïus Renoux, които привличат най-много погледи
Класирани според реалните посещения в OriginalUniqueArt.com през последните дванадесет месеца: 1-те най-отващани творби на Charles-Caïus Renoux, подредени по популярност, започвайки от първото място.
Колко души гледат Charles-Caïus Renoux всеки месец?
Всеки стълб представлява един месец. Той показва колко пъти е била отворена страницата на този артист през съответния месец от последните дванадесет месеца.
Вижте статистиката
| Месец | Страница на артиста | Страници на произведенията |
|---|---|---|
| Ноем 2025 | 0 | 0 |
| Дек 2025 | 0 | 0 |
| Ян 2026 | 0 | 0 |
| Фев 2026 | 0 | 0 |
| Мар 2026 | 0 | 0 |
| Апр 2026 | 0 | 0 |
| Май 2026 | 0 | 0 |
| Юни 2026 | 0 | 0 |
| Юли 2026 | 100 | 0 |
| Авг 2026 | 0 | 0 |
| Сеп 2026 | 0 | 100 |
| Окт 2026 | 100 | 0 |
Колко често се разглеждат произведенията на Charles-Caïus Renoux?
Всеки стълб представлява един месец. Той отчита общия брой посещения на всички страници с произведения на този артист, събрани месец към месец за период от една година.
Месечните данни от двете графики са в първата таблица по-горе.
Какви произведения избират почитателите на Charles-Caïus Renoux?
Всяка радарна диаграма сравнява два показателя. Пунктирната форма представлява творчеството на самия художник: петдесет произведения, избрани на случаен принцип и подредени според един показател. Плътната форма показва реалното разпределение на посещенията през последните дванадесет месеца. Когато плътната форма се простира по-далеч от пунктирната, това означава, че този тип произведения привличат повече внимание, отколкото е техният съотносящ се дял в творчеството на художника.
Атмосфера
Емоционален тон
Яркост
Насищане на цвета
Цветова палитра
Интензивност на цвета
Контраст
Цветова хармония
Вижте статистиката
| Яркост | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Тъмен | 25,0% | 0,0% |
| Мека сянка | 25,0% | 0,0% |
| Мека светлост | 41,7% | 100,0% |
| Светла балансираност | 8,3% | 0,0% |
| Светъл | 0,0% | 0,0% |
| Насищане на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Приглушен | 0,0% | 0,0% |
| Деликатен цвят | 50,0% | 0,0% |
| Балансирана мекота | 16,7% | 100,0% |
| Ясно изразени цветове | 33,3% | 0,0% |
| Ярък цвят | 0,0% | 0,0% |
| Цветова палитра | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Земни тонове | 58,3% | 0,0% |
| Тъмни нюанси | 33,3% | 100,0% |
| Неутрални цветове | 8,3% | 0,0% |
| Интензивност на цвета | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Монохроматичен | 25,0% | 0,0% |
| Балансиран | 41,7% | 0,0% |
| Ярък и наситен | 33,3% | 100,0% |
| Контраст | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Спокоен | 8,3% | 0,0% |
| Нежен | 16,7% | 0,0% |
| Балансиран | 0,0% | 0,0% |
| Смел | 33,3% | 100,0% |
| Изказване | 41,7% | 0,0% |
| Цветова хармония | Творения на художника | Посещения |
|---|---|---|
| Диссонираща палитра | 0,0% | 0,0% |
| Нежно смесена палитра | 0,0% | 0,0% |
| Балансирана хармония | 0,0% | 0,0% |
| Силно цветово единство | 83,3% | 100,0% |
| Единна палитра | 16,7% | 0,0% |
Кои творби на Charles-Caïus Renoux привличат най-много погледи, месец по месец?
Всеки ред представлява едно популярно произведение на изкуството. Всяка лента показва броя посещения на съответното произведение за един месец. По-високите ленти означават повече посещения през този месец.
Вижте статистиката
| Произведение | Ноем 2025 | Дек 2025 | Ян 2026 | Фев 2026 | Мар 2026 | Апр 2026 | Май 2026 | Юни 2026 | Юли 2026 | Авг 2026 | Сеп 2026 | Окт 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PRISE DU CAMP DE BOULOU.1ER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Interior of a Room in the 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SIEGE DE LUXEMBOURG. 12 JUI… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vue de la cavée Saint Marti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chapelle du château de Sain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| TRAITE CONCLU ENTRE LES CRO… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MARIAGE DU DUC DE BERRY ET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moines dans une église goth… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Galerie d'un cloître | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Intérieur de cloître | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
На какви езици следят Charles-Caïus Renoux?
Всеки сектор представлява един език. Колкото по-голям е секторът, толкова повече посетители са използвали уебсайта на този език през последните тридесет дни. Показани са само първите десет.
Вижте статистиката
| Език | Посещения | Сподели |
|---|---|---|
| английски | 100 | 100,0% |
Колко души гледат Charles-Caïus Renoux всеки ден и какви са очакванията?
Всеки стълб представлява един ден. Първите стълбове отчитат посещенията за последните три седмици, а стълбовете в втори цвят са нашата прогноза за следващите три седмици.
Вижте статистиката
| Ден | Посещения |
|---|---|
| Ср 14 Окт | 0 |
| Чет 15 Окт | 0 |
| Пет 16 Окт | 0 |
| Съб 17 Окт | 0 |
| Нед 18 Окт | 0 |
| Пон 19 Окт | 0 |
| Вт 20 Окт | 0 |
| Ср 21 Окт | 0 |
| Чет 22 Окт | 0 |
| Пет 23 Окт | 0 |
| Съб 24 Окт | 0 |
| Нед 25 Окт | 0 |
| Пон 26 Окт | 0 |
| Вт 27 Окт | 0 |
| Ср 28 Окт | 0 |
| Чет 29 Окт | 0 |
| Пет 30 Окт | 0 |
| Съб 31 Окт | 100 |
| Нед 1 Ноем | 0 |
| Пон 2 Ноем | 0 |
| Вт 3 Ноем | 0 |
| Ср 4 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 5 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 6 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 7 Ноем (прогноза) | 100 |
| Нед 8 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 9 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 10 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 11 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 12 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 13 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 14 Ноем (прогноза) | 200 |
| Нед 15 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 16 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 17 Ноем (прогноза) | 0 |
| Ср 18 Ноем (прогноза) | 0 |
| Чет 19 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пет 20 Ноем (прогноза) | 0 |
| Съб 21 Ноем (прогноза) | 200 |
| Нед 22 Ноем (прогноза) | 0 |
| Пон 23 Ноем (прогноза) | 0 |
| Вт 24 Ноем (прогноза) | 0 |
Въпроси за Charles-Caïus Renoux
Кои творби на Charles-Caïus Renoux привличат най-много внимание?
- PRISE DU CAMP DE BOULOU.1ER MAI 1794, с 100 посещения (100% от всички прегледи на Charles-Caïus Renoux). Класацията по-горе съдържа 1 произведения.
Колко души гледат Charles-Caïus Renoux на OriginalUniqueArt.com?
- 300 посещения за дванадесет месеца: 200 на страницата на художника и 100 на отделни произведения.
Какви творби на Charles-Caïus Renoux предпочитат хората?
- Балансирана мекота (Насищане на цвета): 100% от посещенията, срещу 17% от каталога.